POWITANIE

2018-01-02
Nazywam się Jadwiga Kuźniak wraz z mężem Robertem prowadzimy sklep zielarsko-medyczny. 
Pracuję z ziołami już ponad 10 lat. Cieszę się z tej pracy i jest ona moim sensem życia. Uwielbiam pracę z moimi klientami (pacjentami) szukającymi prawdziwej wiedzy o ziołach. 
Ukończyłam technikum farmaceutyczne i Farmakognozja stała się moim punktem zainteresowania. 
Politechnika Łódzka na której ukończyłam studia inżynierskie z zakresu żywności i żywienia człowieka dała mi do myślenia, że żywność pędzona to niekoniecznie żywność w pełni bez chemii i zdrowa. Z tąd dalsze zainteresowanie jak się odżywiać co jeść jak jest się chorym. Pojawiły się studia magisterskie z zakresu dietetyki klinicznej. Dano mi wtedy obraz sytuacji, którego chciałam. Czego unikać w cukrzycy, nadczynności tarczycy czy dnie moczanowej i innych jednostkach chorobowych. Studia z zakresu zielarstwa i fitoterapii pod kierownictwem Instytutu Zielarstwa Polskiego prowadzone przez przecudowną Panią Joanną Nestorowicz. Ze wspaniałą kadrą wykładowców uzupełniły wiedzę o zioła. Dały pojęcie o interakcjach o tym że nie wszystko dla każdego. Na co zwrócić uwagę. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i jestem bardzo optymistyczna. Oczywiście że nie wiem wszystkiego, bo nikt nie wie ale na ile mogę pomogę. I cały czas czytam kształcę się. 
Pracujemy z Państwem i dla Państwa. Każda informacja jest dla nas ważna. Staramy się pomóc jak tylko możemy. W naszej zielarni można zaopatrzyć się w żywność bez chemii, w superfoods, w nalewki ziołowe typu np. traganek, ashwagandha itp,. Oferujemy również kosmetyki bez chemii, bez zbędnych dodatków oraz suplementy diety i wyroby medyczne i inne wyroby na bazie ziół: mydła, hydrolaty, oleje, olejki eteryczne i inne. 
Zachęcamy do śledzenia naszego asortymentu, obiecujemy rozwój i współpracę na wysokiej stopie. 
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 55 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-21
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia.
2024-02-01
Polecam. Szybka dostawa.
'); fbq('track', 'PageView'); pixel